Rifliuotas ekstruzinis polistirenas Finnfoam XX (pašiauštas)

Šiltinant pastatų konstrukcijas labai svarbu, kad termoizoliacinė medžiaga gerai prisiklijuotų prie šiltinamo paviršiaus. Ne mažiau svarbu ir tai, kaip prie plokščių prilimpa armavimo bei dekoratyvinio tinko sluoksnis. Finnfoam siūlo naudoti plokštes rievėtu paviršiumi.

Tarsi vaflio raštuotas paviršius plokštei suteikia geresnes ypatybes sukibti su šiltinamu paviršiumi ar tinku. Šiltinimo meistrai tikrai įvertins šiuos privalumus. Dėl rievėto paviršiaus Finnfoam XX plokštės idealiai tinka cokolių, angokraščių, sienų ir kitų tinkuojamųjų konstrukcijų izoliacijai.

Plokštės Finnfoam XX naudojamos cokolių, angokraščių, šiluminių tiltelių izoliacijai, taip pat, sienų ir kitų konstrukcijų izoliacijai bei konstrukcijoms, kurioms reikalingas geras sukibimas su klijuojamu paviršiumi arba tinku.

Deklaruojamas šilumos laidumo koeficientas  0,031 – 0,037 W/mK

Išmatavimai (storis x plotis x ilgis): 2 x 60 x 125 cm;    16 vnt. (plokščių) pakuotėje
                                                                   3 x 60 x 125 cm;   10 vnt. (plokščių) pakuotėje

 

Dėmesio! Sandėlyje laikome gana nedidelę Finnfoam gaminių dalį, todėl apsilankę šiame  puslapyje rasite visą asortimentą, o susisiekę su mumis galėsite užsisakyti reikiamo dydžio ar techninių savybių gaminį.

Produkto šiuo metu neturime.

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Papildoma informacija

Išmatavimai N/A

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Rifliuotas ekstruzinis polistirenas Finnfoam XX (pašiauštas)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *