Celiuliozinė ekovata Ekowool

EKOWOOL yra biri,  lengva sauso mišinio masė. Tai akytos kapiliarų struktūros celiuliozės pluoštas su priedais, kurie užtikrina puikias nedegumo savybes bei nesudaro terpės būti ir veistis kenkėjams. Ekovata gaminama su dviejų rūšių priedais: boro rūgštimi ir boraksu bei su patentuotomis vokiškomis druskomis.

EKOWOOL šilumos laidumas λ = 0,039 W / mK.

Ekovata gali būti izoliuojama tiek sausu, tiek „šlapiu” būdų. EKOWOOL gali būti tolygiai paskirstytas net siauruose ir sunkiai prieinamose vietose  tarp statybinių konstrukcijų (pvz.: šalia vamzdžių ar laidų). Po džiovinimo EKOWOOL sukuria tankų vientisą sluoksni, todėl užkerta kelią galimai paviršiaus deformacijai bei slopina triukšmą, kuris yra sukuriamas vandentiekio, drenažo ar kitų sanitarinių mazgų. EKOWOOL yra ekologiška šilumos izoliacinė medžiaga. Celiuliozės pluošto izoliacinė medžiaga yra draugiška aplinkai ir žmonėms – tai visiškai nėra kenksminga sveikatai. Kekvienas EKOWOOL vartotojas dalyvauja saugant ir tausojant gamtą.

Pakuotė: 13,5 kg/pokas.

Jeigu ieškote įmonės, kuri pasirūpins ekologišku Jūsų namo apšiltinimu ekovata, rekomenduojame kreiptis į profesionalus MB „Ekobroliai“Jie ne tik atliks reikiamus darbus, bet ir suteiks visą reikiamą informaciją bei pakonsultuos Jums rūpimais klausimais.

Kategorija:

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Celiuliozinė ekovata Ekowool”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *