Difuzinė plėvelė Eurovent Maxi

Difuzinė plėvelė EUROVENT Maxi, 75 m2

55 pagal 1 pirkėjo įvertinimą
(1 pirkėjo atsiliepimas)

Stogo plėvelė susideda iš trijų sluoksnių: 2 polipropileninių neaudininių ir vidinio funkcinio plėvelės sluoksnio, kuris užtikrina aukštą gaminio vandens garų praleidžiamumą ir tuo pat metu nepraleidžiamumą vandeniui. Gaminys pasižymi padidintu atsparumu plyšimui. Paviršiaus tankis apie 140 g/m².

Plėvelė EUROVENT Maxi naudojama, kaip stogo dangos paklotas šlaitiniuose, apšildytuose ir ventiliuojamuose stoguose, o taip pat stoguose su ištisu paklotu. Tinkama naudoti remontuojant stogą arba palėpę. Naudojant šią plėvelę, nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.), t.y. leidžiamas betarpis plėvelės ir termoizoliacijos susilietimas. Tinka beveik visų tipų stogo dangoms po keramikinėmis ir betoninėmis čerpėmis, šiferiu, po skardiniais stogais bei bituminėmis čerpelėmis.

Išmatavimai: rulonas 75 m2 (1,5 x 50 m)

1 review for Difuzinė plėvelė EUROVENT Maxi, 75 m2

 1. 5 iš 5

  :

  Sveiki. Ar galima plėvelė eurovent maxi naudot karkasinio lauko sienoms?

  • :

   Sveiki, Arūnai,
   Taip, galima. Ši plėvelė gali būti naudojama ne tik, kaip stogo dangos paklotas šlaitiniuose apšiltintuose ir ventiliuojamuose stoguose, bet ir ant sienų iš lauko pusės, medinių/karkasinių apšiltintų namų mineraline/akmens vata, vandens garus išleisti į išorę, tuo pačiu atliekanti vandens nepraleidžiamumo funkciją į pastato sieną.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *