Ekstruzinis polistirenas Finnfoam FI-300

Šilumos izoliacinės plokštės „Finnfoam F-300“ yra aukštos kokybės gaminiai, išlaikantys izoliacines savybes net ir sudėtingomis sąlygomis. „Finnfoam“ izoliacinės plokštės gaminamos ekstruzijos būdu, dėl to medžiagos porų struktūra tampa visiškai vientisa ir uždara: tarp porų nelieka oro kanalų ar tarpų. Tai užtikrina puikią šilumos izoliaciją, mechaninį tvirtumą ir atsparumą drėgmei. Šios plokštės pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos ypatybėmis, mažu vandens įgeriamumu, atsparumu apkrovoms (tvirtumu). Finnfoam F-300 ypatybės nepriklauso nuo aplinkos sąlygų pasikeitimo, plokštės atsparios sušalimo ir atšilimo ciklams, yra ilgaamžiškos, neišskiria sveikatai pavojingų dalelių ar dujų, su jomis lengva dirbti. Ekstruzinio polistireno plokštės gaminamos tausojant aplinką ir yra 100% perdirbamos.

„Finnfoam F-300“ naudojamas pamatams ir pamatų klojiniams, rūsio sienoms, perdangoms, atvirkštiniams stogams, kiemams, vamzdžių tranšėjoms, grindims ant grunto, sienoms ir pastogėms šiltinti.

Išmatavimai (storis x plotis x ilgis): 2 x 60 x 125 cm   16 vnt. (plokščių) pakuotėje;
                                                                  5 x 60 x 125 cm    5 vnt. (plokštės) pakuotėje;
                                                                10 x 60 x 125 cm    3 vnt. (plokštės) pakuotėje;

 

Dėmesio! Sandėlyje laikome gana nedidelę Finnfoam gaminių dalį, todėl apsilankę šiame  puslapyje rasite visą asortimentą, o susisiekę su mumis galėsite užsisakyti reikiamo dydžio ar techninių savybių gaminį.

Produkto šiuo metu neturime.

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Papildoma informacija

Išmatavimai N/A

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ekstruzinis polistirenas Finnfoam FI-300”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *